Välkommen till nya Plastikoperationsforum

Viktoria1992
Kvinna ·
20 nov, 2023
BBL? Någon som gjort och kan rekommendera klinik?
RumpaHej, jag ska göra en BBL med fettsugning av mage, lår och kärlekshandtag. Men har svårt att välja klink, någon som kan rekommendera eller har erfarenhet av vilken klinik man ska välja? Är ute efter ett naturligt resultat. Har varit på konsultation på NK hos Mattias Elmer men även på Esteworld och Monokliniken i Turkiet som är väldigt mycket billigare än NK. Känns lite riskabelt att åka till Turkiet för operation men de verkar ändå väldigt vana och ha stor erfarenhet med denna typ av operation. Har någon erfarenheter av någon av dessa kliniker? ?
Sortera efter

Bumlan
Kvinna ·
23 nov, 2023
Hej! Inte gjort en direkt bbl utan mer en lätt kroppskonturering av flanker, hip dips och rumpa. Gjorde det på diamond plastikkirurgi i örebro. De är jättebra! Jag gick hos jesper men chris tror jag är superbra också på just bbl!
Ska göra en uppföljande operation med mer fett till rumpa och hip dips framöver. Längtar! Blir också på diamond igen. Tycker de är superbra!
0 Gilla

Claire1952
Kvinna ·
19 jun, 2024
Jag har gjort hos Said på NK, rekommenderas starkt.
0 Gilla