Mini-undersökning: har du gjort ett bröstlyft? Missa inte att svara anonymt här!

Nero

Nero

Kvinna ·

Behöver åsikter *bilder*

Bröstförstoring

Jag op brösten i måndags på polarkliniken, hade asymmetri så la in 375cc i vänster och 440cc i höger. Läkaren (Anders Nilsson) sa att jag eventuellt skulle uppleva dem olika stora under läkningsprocessen för huden är så tight på mitt naturligt mindre högrebrösr men nu ser jag ganska stor skillnad mellan dem och blir nervös. Vad tror ni tjejer, kommer det lägga sig eller kommer det förbli snett även när det är färdigläkt (pga. För liten volym i höger bröst)? Ovant att se sig själv med så stora tuttar också, men man vänjer sig nog med tiden. Plus att det är otroligt svullet fortfarande!! kram

3

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

Jag tycker dom ser fina ut. Sen har jag läst många rekommenderar man knappt ska titta på brösten den första tiden då det händer så otroligt mkt med dom. Så lite is i magen nu när dom är så nya. :)

Gilla
Annunatariel

Annunatariel

Kvinna ·

Jag ser ingen skillnad faktiskt. Man blir så kritisk efter en op och detaljstuderar. Jag tror att det kommer bli jättebra!

Gilla
FörstaSteget

FörstaSteget

Kvinna ·

Jag tycker det ser jätte bra ut, det har ju bara gått 6 dagar så det kommer säkert hända mycket mer! 😀

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem