
daniella1992
Kvinna ·
Bild 11 dagars bröst
11 dagar gamla bröst! Tycker strutigheten har lagt sig väldigt mycket om man kollar på mina tidigare bilder ! Är jätte nöjd hur som helst ! :)
Sortera efter

sockerdricka
Kvinna ·
Riktigt fina redan nu! Grattis måste kännas underbart att se sig själv i spegeln med det resultatet :D
Gilla

9April
Man ·
Jättefina:-) Peter e duktig!!
Gilla

daniella1992
Kvinna ·
Va snälla ni är ! Tack så mycket :D Jaa Peter är verkligen en bröst Gud !! :D
Gilla

Dexi
Kvinna ·
Snyggt!!!
Gilla

Anonym användare
DE ser fina ut.. men vad hade du för utgångsläge? och hur mkt har du haft bröstbandet på dig? texturerade eller släta*? vilket märke? vilken coh? JAg är nyfiken då jag opas på citadell om 15 dar :)
Gilla

snutt
Kvinna ·
Helfina tuttar :-)
Gilla

daniella1992
Kvinna ·
Nu har jag lagt upp en bild på hur dom såg ut innan op, du kan kolla in den :) jag hade bröst bandet på hela tiden första veckan, och på återbesöket sa Peter att jag kunde ta av bandet och bh:n två timmar per dag, märket är perthese, har för mig att dom bara har en mjukhetsgrad ? O dom är väl mjukast ? :) har även släta ! Lycka till på din op :) !
Gilla

boobies93
Kvinna ·
Ser riktigt bra ut! Tycker det känns lugnande att se sånna här bilder (har sett dina tidigare också) Har själv strutiga bröst och hoppas att det ska gå till sig lite efter min bröstförstring. Dina bilder ger hopp :) grattis till ett lyckat resultat och bättre lär det ju bli också!
Gilla