
sockerdricka
Kvinna ·
Bildbomb. 1 månad framför
Hej!
Nu är brösten en månad gamla och jag kan inte påstå att tiden gått fort, tycker den krypt fram.. Men nu äntligen slipper jag tortyren som visserligen blev väldigt skön men lite tråkig i längden ;)
Är jättenöjd med reulstatet :D Jag har haft mina svackor och det lär komma fler, men just nu är jag bara jätteglad! Ännu gladare blev jag när Tuve berättade att vecket i klyftan (som syns när jag böjer mig fram) är min egna vävnad och inte rippling, vilket betyder att det antagligen kommer försvinna med tiden! Satte ihop en före och efterbild där man tydligt ser att det är mitt egna bröst som skapar vecket.
Brösten gungar när jag går och är redan nu väldigt mjuka. Saknar fortfarande känsel på undersidan men vet att det ta tid så inget jag oroar mig för. Kommer sova med en enkel topp för känns inte "säkert" att sova utan något stöd alls. Brösten är lite ömma när jag vaknar, någon som vet vad det beror på?
Jag valde mellan 345 och 400 och jag är såå glad att jag valde 345! Tycker det känns lite stort just nu men det är säkert en vanesak :)
Här kommer mängder med bilder, säg gärna vad ni tycker =)
Sortera efter

Pygme
Kvinna ·
Alltså Helt perfekta enligt mig!
Gilla

fäbojäntan
Kvinna ·
Sketasnygga!!
Gilla

Sidney88
Kvinna ·
Grymt snygga!! Oj vad nöjd du måste vara! :) Och vad glad jag är att jag tog tag i saken och valde Tuve istället ;)
Gilla

sockerdricka
Kvinna ·
Tack tjejer, vad glad jag blir!! :D
Sidney88: ja Tuve är toppen! Jag är riktigt nöjd med hur omtänksam, förstående och ärlig han har varit mot mig från dag ett. Det har blivit många besök och vääldigt många mail med frågor och han är alltid lika trevligt och snabb på att svara :)
Gilla

Glossygi
Kvinna ·
Helt fantastiska !! Ja du ska verkligen vara nöjd !!! :)
Gilla

puffen13
Kvinna ·
Så jättefina bröst, verkligen toppenfina! Grattis! Och den där toppen såg jätteskön ut. Cubus alltså...ska shoppa mig en med en gång :)
Gilla

sockerdricka
Kvinna ·
Tack! Jag är supernöjd och så himla roligt att fler tycker dom är fina, blir nästan lite fånigt varm i hjärtat haha :)
puffen13: de är verkligen supersköna, har tagit min mammas (st M) men ska köpa mig någon/några egna!
Gilla

turisten
Kvinna ·
Supersnygga, de är väldigt lika mina egna! 👍
Gilla

Johannika
Kvinna ·
Verkligen ett fantastiskt bra resultat. Boobiesarna är precis så där fina och snygga som man drömmer om! Grattis!
Gilla

tittutt
Kvinna ·
Supersnygga! :))
Gilla

Opticruise
Kvinna ·
turisten skrev:
Supersnygga, de är väldigt lika mina egna! 👍
Gilla

Opticruise
Kvinna ·
Superduperfina Sockerdricka!👍 Letar och letar efter kanterna ,för du hade ju faktiskt just ingen egen vävnad och då får man garanterarat synliga kanter ju💋
Gilla

Anonym användare
Jättefina, så skulle jag vilja att mina såg ut :)
Gilla

sockerdricka
Kvinna ·
Tack tack tack, ni gör verkligen min kväll brudar!! Ska på bio men en fin kille ikväll och era ord får mig att utstråla mer än bara nervositet 😇
hahaha sköna Opticruise, än så länge ser det lovande ut men jag vågar fasen inte ropa hej innan svullnaden lagt sig helt.. men tummarna är kramade!
Gilla

turisten
Kvinna ·
Opticruise skrev:
turisten skrev:
Supersnygga, de är väldigt lika mina egna! 👍
💡
Gilla

turisten
Kvinna ·
sockerdricka skrev:
Ska på bio men en fin kille ikväll och era ord får mig att utstråla mer än bara nervositet 😇
Lycka till ikväll!
Gilla

Pygme
Kvinna ·
sockerdricka: ha så trevligt på bion och ta med en haklapp til honom 😛
Gilla

Opticruise
Kvinna ·
turisten skrev:
Opticruise skrev:
turisten skrev:
Supersnygga, de är väldigt lika mina egna! 👍
💡
😀
Gilla

sockerdricka
Kvinna ·
Hihiiii tack för lyckoönskningarna! och HAHAHA Pygme, älskar hur du sprider skratt här på forumet =D
Gilla

Pygme
Kvinna ·
🙂
Gilla