Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Boobisar30

Boobisar30

Kvinna ·

*Bilder* 3 veckor 320 cc perthese

Bröstförstoring

Wooohoo!!! Imorrn fyller mina nya bästisar 3 veckor :) Är nöjdare än jag nånsin kunnat hoppas på! Har fortfarande småont i dom. Men dom börjar mjukna lite. Har fått tillbaka känseln på utsidan och ovanpå men inte i klyftan, undertill eller i bröstvårtorna. Ser fortfarande ut som om huden lossnat från bröstbenet men verkar vara svullnad då det blir bättre hela tiden. Oroar mig emellanåt för att de ska hamna för långt ner sen och underpolen en ska bli för stor. Men nu när jag tog bilderna så fatta jag inte varför jag tänkte så. Hehe. Apropå bilder, omöjligt att få till det så det ser ut som det gör i spegeln! Selfie verkar inte va min grej! :)

11

Sortera efter

Våga-2014

Våga-2014

Kvinna ·

Jättefina verkligen.. 👍

Gilla
Boobisar30

Boobisar30

Kvinna ·

Tack :)
Gilla
elle_123

elle_123

Kvinna ·

Otroligt snygga bröst! Grattis :)
Gilla
sockerdricka

sockerdricka

Kvinna ·

Man ser redan nu att det kommer bli riktiga drömbröst, superfina! :)

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Jättefina, dom kommer bli super!

Gilla
Duenna

Duenna

Kvinna ·

Jättefina! Så sjukt vilken skillnad det är på storlekar beroende på vem som har dom. Jag har 375cc och är lite mindre än du, men ändå ser mima myyycket mindre ut. Visserligen brukar väl bakombrösr bli lite större med tiden, så det kanske mina också blir. Oavsett, supersnyggt resultat på dig! :)
Gilla
GoldenHeart

GoldenHeart

Kvinna ·

Snygga!! :D

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Grattis till ett par superfina bröst! 😀 👍

Gilla
Boobisar30

Boobisar30

Kvinna ·

Ååååhhh vad glad jag blir att det inte bara är fina i mina ögon!😀

Duenna: Jag det är verkligen skillnad beroende på kropp. Men ibland tycker jag dom är små. Fast inte små i förhållande till vad jag tänkte mig innan op. Men nu hade man ju lätt kunna stoppa in lite mer. Hehe! Men är samtidigt glad att det inte syns med kläderna på, det hade jag tyckte varit jättejobbigt även fast jag verkligen står för mitt val. Men på jobbet kan det ju bli lite fel. Fast jag har svårt att låta bli att prata om det på jobbet :) Bara en kollega som vet. Om du är mkt vullen mellan brösten tror jag dom känns större om några veckor. Ock kanske även om det här ploppet som alla pratar om uppstår. Inte upplevt det ännu iaf. *Hoppas på det dock*

Gilla
Duenna

Duenna

Kvinna ·

Förstår dig precis! Jag tycker att storleken är perfekt på dig. :) mina är änsålänge fortf stenhårda och lite strutiga. Får se hur de blir när de formar till sig. :)
Gilla
Michelle1

Michelle1

Kvinna ·

Måste bara skriva & gratta till dina superfinal nya boobs Boobisar30!! Så snygga (& lär bli ännu finare!)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem