
smiley85girl
Kvinna ·
Bilder 4 år efter min op
Tiden bara rusar iväg.
Svårt att förstå det redan är 4 år sedan jag gjorde min efterlängta operation.
Har framförmuskeln och ännu hänger de inte, så bara för man lägger framför får man inte häng tuttar på en gång. Viktigast att ha bra stöd oavsett placering.
Så nu efter 4 år så börjar jag tycka de är lite små ena stunden å vill ha större å andra stunden funderar jag på hur det skulle vara med lite mindre implantat, Men än vill jag inte lägga mig på op bordet.
Något som är riktigt kul, är att känseln har kommit tillbaka lite mer, trodde aldrig de när jag passerade 1-3 året utan någon större förändring. Men så låg jag å kikade på tven å kände helt plötsligt att jag hade tv-dosan mot bröstet, skum känsla när jag varit utan känsel så länge.
Men känns fortfarande som "tandläkar bedövning" men i mindre grad å mindre område.
Så nu hoppas jag på mirakel att de ska komma tillbaka där med.
Sortera efter

sockerdricka
Kvinna ·

Smulis
Kvinna ·
Vilka jättefina bröst! Kul att det går så bra!

sussipussi
Kvinna ·

GoldenHeart
Kvinna ·
Hur snygga som helst ju! Och ärren syns knappt något :)

Vivalaboobs
Kvinna ·

Fislisa
Kvinna ·

smiley85girl
Kvinna ·
Tack så jättemycket, finns inte så många bilder på äldre bröst så tänkte uppdatera fast jag inte är så aktiv längre.

Gulkyckling
Kvinna ·
Jätte fina! 👍

geléhallon
Kvinna ·

puffen13
Kvinna ·
Ojojoj, supersnygga!! Man kan inte tro att de är så "gamla" som fyra år. Vad kul att du delade med dig :)

smiley85girl
Kvinna ·
Tack så mycket =) Ne tiden bara flyger iväg. Letade själv massa bilder påäldre bröst innan min op men fanns bara ett fåtal.
Nu är jag mest nyfiken på hur de ändrar sig om man får barn, men finns inte så många bilder på de heller :/

Opticruise
Kvinna ·

smiley85girl
Kvinna ·
hehe ja tiden går sjukt fort började sätta mig in i allt när gamla forumet fanns, så det tog några år innan jag äntligen kunde göra min op =)
Du har fått jättebra resultat du med =)