Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Hippyhips profilbild

Hippyhips

Kvinna ·

22 feb, 2021

Blir vårtgården större?

Bröstförstoring

Kommer välja 450 cc, har stl 80a/b kommer vårtgården bli större?

12

Sortera efter

Jenny8203

Kvinna ·

22 feb, 2021

Hej. Jag upplevde dem större i början. Men sen efter 6 veckor så gick den neråt igen så nu är det inte större än innan?
Gilla

mln-

Kvinna ·

12 mar, 2021

Jag opades för en 1 vecka sedan, och tkr att mina har blivit större. Jag hoppas på att de kommer få tillbaka endel iaf. Jag har mentor anatomiska 330cc ?
Gilla

Emmer

Kvinna ·

12 mar, 2021

Jag upplever också att mina vårtgårdar blivit större, 8 dagar sen op. När gick det till sig för er?
Gilla

Freja08

Kvinna ·

12 mar, 2021

Jag opererades för 8 dagar sedan och upplever inte att mina vårtgårdar blivit större ännu iaf. Dock ska det sägas att jag hade ganska stora vårtgårdar redan innan operationen. :)
Gilla

Jenny8203

Kvinna ·

12 mar, 2021

6 veckor efter op så upplevde jag att dem gått tillbaka, och även när jag kollar bilderna, dem va svullna i början och när all svullnad lagt sig så återgick dem som de va innan?. Va lite nojig i början att dem skulle stanna så stora? men nu är det som vanligt
Gilla

VL2112

Kvinna ·

03 maj, 2021

Vill också veta detta. Inte silver än men blir nog snart hoppas jag. Är det någon som har bra bild på hur de blivit större?
Gilla

CB88

Kvinna ·

04 maj, 2021

2 veckor efter operation. Upplever dom något större. Men dock väldigt svullna och otroligt ömma. Så kanske går ner sen.
Gilla

Emypemy

Kvinna ·

04 maj, 2021

Har också funderat på det här! Vill helst inte ha större vårtgårdar.. De kommer säkert spännas ut mer och kanske upplevas större pga. det?
Gilla

Emma1994

Kvinna ·

09 maj, 2021

Min kirurg sa till mig att vårtorna kommer att bli större, jag är dock glad för det då mina ser lite "trötta" och hängiga ut när dem inte är styva.
Gilla

Lilla-n

Kvinna ·

18 maj, 2021

Mina bröst gjordes för snart 3 år sedan och mina har inte blivit större alls ?
Gilla

imaki

Kvinna ·

08 jul, 2021

Emma1994 skrev:

Min kirurg sa till mig att vårtorna kommer att bli större, jag är dock glad för det då mina ser lite "trötta" och hängiga ut när dem inte är styva.

Jag såg din bild från när du var ny-opad. Mina bröst ser ganska likadana ut just nu, undrar om du har en bild på hur de ser ut nu, några veckor efter? Och hur lång tid tog det för dig innan svullnaden la sig? :(
Gilla

Lissied

Kvinna ·

11 jul, 2021

Nää mina blev svullna i början, men inte större. Vet inte om de kanske beror på att jag la in lite mindre implantat?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem