Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Plastikfreak

Plastikfreak

Kvinna ·

bloggar om bröstförstoring någon som vet eller har?:)

Bröstförstoring

Tänkte fråga om det är någon som vet någon som bloggar om sin bröstförstoring? :) det börjar närma sig operation och jag kan inte slita mig från denhär sidan. 

Någon med 375cc high profile som hade 70/75-A som utgångsläge? 

När man gör sin första operation är det ju så osäkert, man vet ju inte hur det kommer bli efteråt, om man passar med sina nya bröst osv. så det känns lite pirrigt!🙂 Men kommer säkert vara såå glad efteråt att jag gjort det. 

6

Sortera efter

3lin

3lin

Kvinna ·

Hade mindre än 70A innan jag opererades, lade in 400cc high profile. Stod mellan 375 eller 400.
Jag har en blogg som jag skrivit i lite då och då från allra första början, PM'a mig så får du adressen! 🙂

Gilla
Plastikfreak

Plastikfreak

Kvinna ·

har skickat ett PM:) du kanske inte har sett det men skulle gärna vilja titta på din blogg.

Gilla
Malin88

Malin88

Kvinna ·

jag har en blogg :) haft en blogg i ca 2 år, först hade jag 390cc hög profil och nu har jag 495cc allergan. pma mig isf då den är lösenskyddad :) hade 70A innan

Gilla
Plastikfreak

Plastikfreak

Kvinna ·

malin88 du har skickat adressen till din blogg förut :)

tycker det är en jättebra blogg.

Gilla
Malin88

Malin88

Kvinna ·

plastikfreak: tack :)

Gilla
Fager

Fager

Kvinna ·

Hej allesammans! Tycker att det är fööööör dåligt utbud på bloggar som handlar om just operationer, så nu har jag tagit tjuren vid hornen och startat en helt egen blogg där jag kommer skriva om min resa. Just nu kommer den vara öppen för alla men kommer komma att sätta lösen när mina privata bilder ska läggas upp. Då är det bara PM:a mig för lösen.
 
Jag ska operera både näsan och brösten i bangkok i början av februari så just nu handlar bloggen om förberedelserna och tankar kring mitt lilla äventyr. Häng med!
 
 
Välkomna in!
 
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem