
trill
Kvinna ·
Bodyrock-Zuzana, har hon framför eller bakom tror ni?
Jag hittade ett riktigt kraftpaket på youtube, det är en tjej som heter Zuzana som har en egen kanal med träningsvideosar. Varje dag lägger hon upp ett nytt klipp med workouts, och hon är SJUKT vältränad. Hon har såklart även as-snygga bröst ✉️ Nu vet jag ju inte om det är silikon men de ser så runda och tajta ut så det vore nästan otroligt om det inte vore silikon.. Men jag undrar om hon har framför eller bakom måntro?? Ibland tycker jag det ser ut som att brösten blir större EFTER eller i slutet av träningspassen, och en som hon som är så vältränad borde väl ha rätt mycket bröstmuskler, kan det vara så att de blir liksom mer uppumpade då? Hon är väldigt smal också så jag tänkte att hon har kanske bakom muskeln, eftersom de ser så fasta ut (noll rippling).
Tror ni man kan träna så mycket som hon och ändå ha bakom muskeln?
Kolla på denna länk, men varning för man känner sig nog lätt som värsta latmasken jämfört med henne! 💡
http://www.youtube.com/user/charliejames1975#p/u/88/8QszkEbcFls
Sortera efter

Patte85
Kvinna ·

Lavendel
Kvinna ·

caka86
Kvinna ·
Om man kollar 2 min in i klippet så får hon en ganska bred klyfta från att ha dom tajt ihoppressade i övningen hon visar, blir det så även om man har framför?

Cissi87
Man ·
Jag tycker det ser ut som bakom, tycker att dom flyttar sig när hon tar i..

twinky
Kvinna ·
Om man kollar 2 min in i klippet så får hon en ganska bred klyfta från att ha dom tajt ihoppressade i övningen hon visar
Precis. D ser ut som min klyfta när jag tar i oavsett hur tajta brösten sitter. Jag har delvis bakom.

trill
Kvinna ·
Ellerhur är det väldigt svårt att avgöra! Men att det är silikon kan man nog vara säker på va?
Jag själv har framför och även de flyttar sig lite när jag spänner bröstmusklerna, men det gjorde ju mina naturliga bröst också. Bröstmuskeln "drar" ju i vävnaden så att säga.
Men om det nu är så att hon har bakom muskeln så borde det ju vara ett tecken på att det går att träna även med implantat bakom? Hon verkar inte uppleva brösten som något hinder iaf.! ;)

Anonym användare
Måste bara säga tack för videon! :D Älskar att träna så det här verkar ju supernice! :D
Jag kan omöjligt säga om hon har framför eller bakom... tror sånt kan vara svårt att SE! Men jag skulle nästan tro på framför, för hon är ju grymt vältränad, och hon har ju därför förmodligen starka bröstmuskler. Så jag tror hennes bröst hade flyttat sig mer eller deformerats mer om hon haft bakom. Jag är inte opererad än och mina naturliga bröst flyttar sig en del och ändrar form lite när jag spänner musklerna. För som trill säger "dras" ju vävnaden med när man spänner musklerna om man har rätt starka bröstmuskler.

Liiina
Kvinna ·

Greta
Kvinna ·
bakom tror jag.