
nathalieak
Kvinna ·
Börjar tveka på min operation
Hej! Den 5/11 har jag tid hos Nordiska Kliniken för en bröstförstoring. Detta är något jag funderat på och vilja göra hur länge som helst, och nu ska drömmen bli verklighet. Nu till problemet. Denna vecka är det dags för betalning, och om en vecka är det försent att avboka. Detta skrämmer rent utsagt skiten ur mig.. Jag har ju velat göra det här i tusen år men nu får jag kalla fötter.. Är det värt pengarna? Kommer jag verkligen bli mer nöjd när detta är gjort? Är det någon som känner igen sig och har varit i samma situation? Jag är egentligen redo, och har verkligen funderat på det här så himla länge, så det är inte där problemet egentligen ligger.. Behöver lite pushning och feedback från alla er här!
Sortera efter

emmie-lee
Kvinna ·

Trollhassel
Kvinna ·

gladtjej
Kvinna ·

Lollson
Kvinna ·

linizen
Kvinna ·

Plaia
Kvinna ·

nathalieak
Kvinna ·

nathalieak
Kvinna ·

linizen
Kvinna ·

Ok-Lee
Kvinna ·

gladtjej
Kvinna ·

Titti1234
Kvinna ·

gladtjej
Kvinna ·

nathalieak
Kvinna ·
Nu har jag tagit den berömda descutan duschen, och det enda jag kan säga är Rip mitt hår :( fy håret känns ju alldeles torrt o stripigt..näe de känns förjävligt rent ut sagt?! Hoppas att jag kan få tillbaka mitt mjuka hår. Är väldigt glad över att jag slipper duscha håret på nytt imorgon i alla fall. Det blir väl o köpa en massa inpackningar o hoppas på ett mirakel.
Trist att du inte blev nöjd Liquidos, hoppas att du mår bättre när du tagit ut dina implantat! Tack nathalieak jag hör av mig imorgon o berättar hur det gick, kl 08 är det min tur! :) Kram på er alla

gladtjej
Kvinna ·

nathalieak
Kvinna ·
Nathalieak - jag fick ett mejl dagen innan samt ett samtal där de ger lite mer info om vad du ska tänka på osv :)
Jag mår bra men väldigt öm o super svullen! Brösten sitter nästan uppe vid nyckelbenen haha!! Men de sa att det lägger sig sen och stt det alltid är väldigt hårt o svullet de första dagarna så jag får snällt vänta ut det! Spännande du har bara en vecka kvar nu! :D det kommer gå superbra!

gladtjej
Kvinna ·

Tjejen94
Kvinna ·

gladtjej
Kvinna ·