
Annlun
Kvinna ·
21 okt, 2013
Bra läk bh??
Vet någon hur bhn är på laser estetik?framknäppt?skön?hur ska man kunna köpa fler bh ar, är det värt att köpa av kliniken?svårt veta storlek annars..som ny opererad kanske man inte kan gå och prova bh ar på stan.. 10 dagar kvar...:)
Sortera efter

Taxörat
Kvinna ·
21 okt, 2013
Jag tycker att den är superskön. Stadig och ger ett bra stöd, men ändå mjuk och skön att bära. Det är hakar och hyskor fram, så den sitter ordentligt på plats.
Man kan köpa den på kliniken, du lär ha en på dig när du vaknar efter op. Jag har tre stycken som jag sover i.
Gilla

sussipussi
Kvinna ·
21 okt, 2013
http://www.kvinnligtunder.se/nordicare-mira-31140-p-522-c-168.aspx
Den här och Mirabelle köpte jag.
Supersköna och båda med hyskor fram :))
Gilla

Taxörat
Kvinna ·
21 okt, 2013
sussipussi skrev:
http://www.kvinnligtunder.se/nordicare-mira-31140-p-522-c-168.aspx Den här och Mirabelle köpte jag. Supersköna och båda med hyskor fram :))Ja, där är den ju! 🙂
Gilla

Mini_Me
Kvinna ·
21 okt, 2013
Jag köpte också direkt från Laser & Estetik. Jag köpte en vit och en svart, de kostar 350kr/st. Jag tycker de är supersköna!
Gilla