
cherry
Kvinna ·
Bröstförstoring korrigering UMEÅ
Hej Förstorat mina bröst för snart två år sedan och det blev ju katastrof, så nu vill jag veta vem man ska gå till här i Umeå för att få ett bra resultat? Eller man kanske måste ner till Sthlm? Snälla hjälp mig!!
Sortera efter

Empalinan
Kvinna ·
Jag gjorde mina i Umeå, på specialistkliniken och Göran Stålhult. Resultatet är felfritt - han rek varmt!
Gilla

cherry
Kvinna ·
Okej tack det var ett omdöme skulle behöva fler :) innan min förra op frågade jag också här, fick aldrig höra nåt om att anders skulle vara dålig men det var ju typ allmänt känt här på forumet..
Gilla

Lotti
Kvinna ·
Jag gjorde mina på Aleris, Läkarhuset i Norr. Kirurg Jenny Cajander.
Hon gör så sjuukt snygga bröst, har sett några och har även vänner som har sett vänners..och alla är väldigt nöjda. Ärren blir superfina och brösten ser naturliga ut. Nu är ju Jenny charmig som en sten, men nu var det ju inte kundtjänst hon jobbar med. Fantastiskt omhändertagande i övrigt på kliniken. Rekommenderas!
Gilla

Empalinan
Kvinna ·
Jag var i kontakt med Anders, men tyckte han lät så flummig och hade inte heller hört så bra om honom. Jenny var jag i kontakt med, hon lät också väldigt "vettig". :)
Gilla