
Lii
Kvinna ·
19 nov, 2010
Bröstförstoring på Läkarhuset norr i Umeå?
BröstförstoringJag var på konsultation nu i veckan hos Magnus Andersson på Läkarhuset norr i Umeå. Mitt intryck av han var bra, men när jag försöker hitta personer som gjort bröstförstoringar där hittar jag nästan ingenting. Så jag vill se om någon av er har gjort/vet någon som har gjort en bröstförstoring där? Eller om någon varit på konsultation hos Läkarhuset norr OCH Polarkliniken och kan ge någon jämförelse mellan de två klinikerna i Umeå.
Sortera efter
Emhaha
Kvinna ·
19 nov, 2010
Lii
Kvinna ·
19 nov, 2010
Emhaha - Ja det är gratis konsultation november ut. Funderar på om jag ska gå på konsultation hos polarkliniken också, eftersom det ändå var gratis på läkarhuset norr.
Emhaha
Kvinna ·
19 nov, 2010
Det finns ju en klinik som heter elmros klinik..dom har också gratis konsultation har jag för mig! :)
Fear
Kvinna ·
20 nov, 2010
Jag har gjort min OP hos Magnus Andersson på läkarhuset norr :-) JÄTTE nöjd!
Jag har också funderat på vad alla har fått för intryck på både läkarhuset norr och polarkliniken i umeå..ska försöka boka in några konsultationer snart! det var väl gratis att gå på en konsultation nu på lälarhuset norr?