Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Kexet031

Kexet031

Kvinna ·

Bröstlyft med protes motiva Ergonomix

Andra bröstoperationer

Hej Hoppas på att kunna få lite råd av er! Har vart på konsultation på Aps kliniken och kände mig jättetrygg med läkaren och bad om hans personliga åsikt, vilket vill säga om han fick fria händer. Då jag vill ha så naturligt som möjligt så var hans svar; 350g Litet lyft, bakom muskel, motiva Ergonomix Någon som gjort liknade ? Tack på förhand kexet031

2

Sortera efter

Addi

Addi

Kvinna ·

Hur lång är du? Vikt? Vad har du idag!? :) Jag skall ha motiva ergonomix ca 205-220cc och även göra ett lyft... Men jag vill inte ha speciellt stort fast inte heller för litet :) Vem på aps är det om jag får fråga?
Gilla
Kexet031

Kexet031

Kvinna ·

Hej ;) Jag är 168cm, vikt ca 68kg , 2barn ;) har idags läge 75c var hos Gawell Har du bokat tid för operation ännu skall du oxå till Aps göteborg?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem