Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Sof6

Sof6

Kvinna ·

bröstlyft samt förstoring i Sthlm?

Andra bröstoperationer

Hej.

Jag var på konsulato hos Örjan på Proformaclinic och hade väntat mig helt annan service och bemötande. Dålig info och korta svar. kände mig förvirrad efteråt. Allt gic fort och han kändes stressad.

Nu har jag en ny konsultation bokad hos Patrik på L&E.

Vad har ni för erfaranheter av dem?

Vem rekommenderar ni att göra en förstoring samt lyft hos?

Tack på förhand🙂

5

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

Jag är opad av Patrik på L&E och är supernöjd med allt. Bemötandet, servicen och resultatet. Har inget att anmärka på :) Har gjort ankarlyft och förstoring med Silimed anatomiska implantat. Rekommenderar verkligen kliniken och Patrik!
Gilla
Sof6

Sof6

Kvinna ·

Vad roligt! Längtar ännu mer tills på lördag nu:) jag hoppas verkligen på Patrik. Tyckte du att det kändes tryggt och bra att få 3D bild? Stämmer den med resultatet? Vad menas med silimed anatomiska?
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

3D-bilden stämmer inte så mycket med det verkliga resultatet. Klyftan är tajtare, brösten mer fylliga och profilen mycket finare än på bilden. Storleken stämmer dock ganska bra. Silimed är märket på implantatet, anatomiska är formen på dem. De är droppformade (med rund bas). Tror du kommer få en positiv upplevelse hos Patrik. Han har en inbyggd förmåga att få en att känna sig trygg :)
Gilla
Sof6

Sof6

Kvinna ·

Vilken upplevelse! Shit vad bra det känns nu efteråt. OP bokad 23/4 :)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Sof6 skrev:
Vilken upplevelse! Shit vad bra det känns nu efteråt. OP bokad 23/4 :)
Kul att det kändes bra. Patrik är toppen!
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem