Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Scarlett

Scarlett

Kvinna ·

Bukplastik, Proforma, Said

Bukplastik

Hej! Är det någon här som gjort en bukplastik hos Said på Proforma? Jag är bokad för detta 17/2. En stor bukplastik med fettsugning. Har ingen diastas men ska ändå sy musklerna. Upplevde Said som fantastisk & har många bekanta som gjort bröst hos honom. Söker någon som gjort bukplastik hos honom & vill dela med sig.

6

Sortera efter

Scarlett

Scarlett

Kvinna ·

På måndag är det dags för mig. Har ännu inte fått tag på någon som gjort bukplastik hos Said. Ingen här?
Gilla
Trebarnsmamman84

Trebarnsmamman84

Kvinna ·

Hej Scarlett hur har det gått för dig? Hur mår du? Är själv inbokad för stor buk op o bröstlyft den 11/3.
Gilla
Scarlett

Scarlett

Kvinna ·

I morgon är det dags! Är så nervös! Känner ingen som har gjort bukplastik så vet inte riktigt vad jag har att vänta mig. Lycka till på din bukplastik! Är du nervös?
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Hej! Hur har det gått för dig? Jag ska göra en stor bukplastik,sy ihop magmuskler även hos Said nu på torsdag. Är så sjukt nervös
Gilla
Scarlett

Scarlett

Kvinna ·

Åh, så roligt! Jag var livrädd innan. Said är fantastisk. Bästa plastikkirurgen jag någonsin mött. Jag är hemma & mår under omständigheterna bra. Får förhoppningsvis ta bort dränet i morgon. Är stel & öm men det är hanterbart. Said kom in på kvällen efter op & gick igenom allt & gav info. Är glad att jag gjorde detta till sist & glad att jag valde Said! LYCKA TILL!!
Gilla
Meropero

Meropero

Kvinna ·

Hej, tänkte kolla med dig hur du mår idag? Blev du nöjd med resultatet? Något du kanske har bild på? Vad fick du betala?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem