
citadell
Kvinna ·
Byta implantat
Hej tjejer,är ny här så jag hoppas att det blir rätt nu🙂
Har gjort en bröstförstoring för tre år sedan och satte då in 380 mp och funderar nu på att byta dem till 550 hp.Är väl mest rädd att det ska bli mega stort,någon som har denna storlek?Undrar oxå hur det brukar vara med smärtan efter andra operationen?jag hade inte så ont första gången så då blir det kanske värre nu..många funderingar.
Sortera efter

Saendra
Kvinna ·

sommartjejen
Kvinna ·

citadell
Kvinna ·
Tack så mycket Saendra,ska kolla det.
Sommartjejen ser att vi har samma kirurg,kul.Vad hade du tänkt byta till för implantat?

Chihuahua81
Kvinna ·

sommartjejen
Kvinna ·

citadell
Kvinna ·
Har vatit och pratat med honom och han tyckte 500/550 hp phertese men jag börjar fundera på mentor,alternativet är annars att sy upp fickorna som en inre korsett då jag tycket att dom sitter lite väl lågt.Hade faktiskt inte så ont efter första gången,var mest obehagligt.Nu har det gått tre år så man glömmer känslan ganska fort :)

Alma27
Kvinna ·

citadell
Kvinna ·
Oh va spännande,vill ha precis det du säger,fylligare upp till. Jag har ungefär dina mått 167cm 59kg,och jag hade ungefär 150cc i mig själv.Hoppas verkligen att du slipper smärtan i ryggen nu andra gången,kommer säkert bli kanon bra.

smultronia
Kvinna ·

Alma27
Kvinna ·

citadell
Kvinna ·
Har inte bokat ännu,men ska ringa imorgon,ska prata med en narkosläkare först då jag tycker det är väldigt jobbigt på uppvaket.Har dom sagt något om att du ska stanna kvar över natten?

sommartjejen
Kvinna ·

smultronia
Kvinna ·

Alma27
Kvinna ·
Hej.