Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
schlibba

schlibba

Kvinna ·

Citadell kliniken

Andra bröstoperationer

Hej undrar om ngn kan rekommendera vilken kirurg man ska välja på Citadell kliniken? Förutom cosmo som alla pratar om! Gäller lyft kanske inlägg men också och fettsugning av mage :) tacksam för svar!

9

Sortera efter

Lillafrur

Lillafrur

Kvinna ·

Tuve eller jörg har jag hört gott om!
Gilla
Geishal

Geishal

Kvinna ·

Helena är kanon! Tror faktiskt alla kirurger på citadell har väldigt gott rykte och gör fina jobb :)
Gilla
Xtra

Xtra

Kvinna ·

Tuve tänker jag rekomendera. Haft honom själv till stor buk op och sydde magmuskler och fett sugning. Blev hur bra som helst! Trevlig, proffsig, noga och förtroende ingivande. Men som ovan skrev så tror jag med alla på citadell är bra..
Gilla
schlibba

schlibba

Kvinna ·

Tack :) svårt att välja! Vad menas med sydde magmuskler? Tack
Gilla
Catalina

Catalina

Kvinna ·

Tuve! Citadell är verkligen att rekommendera!
Gilla
miss molly

miss molly

Kvinna ·

Helena
Gilla
Lina81

Lina81

Kvinna ·

Jörg fixade mina bröst o är nöjd med både resultat o bemötande :)
Gilla
Xtra

Xtra

Kvinna ·

Mina magmuskler hade spruckit under graviditet så de buktade ut.. Detta gör också att man kan få problem med magen inget håller tb x inre organ så som de är tänkt... Detta kollade han när jag var där på konsultation.. Fick typ göra en sit up och så kände han på musklerna samtidigt.. Detta är ju inte aktuellt om du ska enbart fettsuga magen.. Förstår att du har svårt att välja de flesta verkar nöjda oavsett vilken kirurg de haft på Citadell.. Jag har bara haft Tuve och tänker fortsätta med det.. Du får gå på magkänslan..:)
Gilla
pinkdasey

pinkdasey

Kvinna ·

Känns som att Tuves ärr blir bättre än Cosmos? Rätta mig gärna om jag har fel
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem