Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Annie87

Annie87

Kvinna ·

Clinic Strömstad, vad är era erfarenheter? Upplevelser?

Bröstförstoring

Clinic Strömstad, vad är era erfarenheter? Upplevelser ang Bröstförstoring? Vad fick ni betala? Tacksam för svar :)

23

Sortera efter

Loveli83

Loveli83

Kvinna ·

Ser att ni nämner polytherene implantat vad innebär de? Är de bättre på något vis. Tycker detta med implantat är en djungel
Gilla
Snusmumriken

Snusmumriken

Kvinna ·

Det finns ju implantat med slät, blank yta och implantat med texturerad yta, silimed har inga implantat med slät yta. De har också implantat med polyurethan yta, de kostar 5000 extra och med dem är risken att få kapsel så gott som obefintlig. De kan nog kännas fastare då de är svårare att rubba. Ja, det är verkligen en ljungel i början men snart sätter du dig in i det, det är bra att ha lite tid på sig att lära sig lite för att kunna känna sig trygg med sina val. Sex barn minsann, inte illa ;)
Gilla
Anonym användare

Anonym användare

vad ingick i priset hos Bo? ska själv snart dit på konsulation men vore intressant att veta innan, står inte så mycke om det på deras hemsida :)

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem