Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Stelpa

Stelpa

Kvinna ·

Cosmoboobs + ärr 5 veckor *bilder*

Bröstförstoring

Här kommer bilder på mina Cosmo tuttar och ärr som fyllde 5 veckor idag! Hade hoppats på att få en tajtare klyfta men verkar inte bli något med det.. Eller vet ni om det kommer att ändras med tiden? Nu la jag upp både silver och brons bilder så att alla kan se ;) (OBS att bh bilden är 1 vecka gammal). Kram på er!

6

Sortera efter

knasen91

knasen91

Kvinna ·

Jag tycker dom blev supersnygga! Riktigt fina Cosmo- Bröst:) jag har bokat konsultationstid hos Peter den 14 januari. Har du sluppit komplikationer? Nöjd med Peter som läkare?:)
Gilla
Linnster

Linnster

Kvinna ·

Super snygga verkligen :)!
Gilla
Courtesy

Courtesy

Kvinna ·

Men wow så jäkla snygga!! Jag hade varit äckligt nöjd med den klyftan!
Gilla
Annaas

Annaas

Kvinna ·

Ser superfina ut tycker jag, och jättefint avstånd mellan brösten! Du kommer säkert kunna få till en grym klyfta med rätt bh sen när det läkt :)
Gilla
Stelpa

Stelpa

Kvinna ·

knasen91 skrev:
Jag tycker dom blev supersnygga! Riktigt fina Cosmo- Bröst:) jag har bokat konsultationstid hos Peter den 14 januari. Har du sluppit komplikationer? Nöjd med Peter som läkare?:)
Vad kul att du ska träffa Peter! Jag tycker att han har varit bra, ärlig och rak på sak och småpratar inte om massa annat utan säger vad han tycker. Dock är han lite dålig på att svara på mail nu i efterhand och svara på frågorna man ställer men det var inga problem med det innan op. Om man själv är väldigt osäker kanske han kan upplevas något butter men han var rätt person för mig! Har sluppit komplikationer än så länge också (peppar peppar) vilket jag är väldigt glad över :) Lycka till på konsultationen! Ett litet tips är att ta kort när du provar implantaten så du kan kolla på bilderna hemma och känna dig trygg till ditt val av storlek/ alt om du vill byta :) man blir alltid så nojjig efteråt och funderar kanske lite för mycket på de där siffrorna;)
Gilla
Stelpa

Stelpa

Kvinna ·

Tack för alla fina ord hörni! :)
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem