Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
lunsan profilbild

lunsan

Kvinna ·

10 mar, 2013

De blev för SMÅ!

Bröstförstoring

Hej jag valde implantate 295 cc och de blev för små! Hur kunde de bli så litet? Hade 75 a i bh nu 75 c men de känns små. Någon annan som har denna str ? Hur uppfattar ni dem? Mina före bröst var två små rynkiga skinn lappar ska tilläggas .

64

Sortera efter

Taxörat

Kvinna ·

11 mar, 2013

Mary007 Har just köpt ny laptop och installerade det. Så det finns kvar. Med jättemånga möjligheter till redigeringar. Me like 🤭
Gilla

Xandrah

Kvinna ·

11 mar, 2013

Jag la in 500 hp och det syns inte mycket med kläder på. Ingen som märkt något å då hade jag inget innan ;)
Gilla

Stolthet

/ ·

11 mar, 2013

Xandrah skrev:
Jag la in 500 hp och det syns inte mycket med kläder på. Ingen som märkt något å då hade jag inget innan ;)
Då verkar jag inte va ensam om att lägga in en större inlägg och tycka dem är små. Är nog som de flesta säger efter en stund så får man kanske större :) hoppas :)
Gilla

Minisken

Kvinna ·

12 mar, 2013

Haha, nu måste jag säga att jag blir GALEN! 😛 Idag tittade jag i spegeln och tyckte dom ser SMÅ ut!! 😲 Men formen är jättefin tycker jag.. Haha, hoppas jag kommer över detta!
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem