
Anonym användare
Dom blev visst megastora.. haha.
Hej på er!
Ja, som rubriken lyder.. Vet inte hur det gick till men trodde att mina 375cc skulle bli ganska "normala" i storlek till min kropp. Inte för att jag har något att klaga på, snarare tvärtom men dom är typ gigantiska.. Nåt åt det hållet iaf. Haha 🙂
Jämför jag med vänner o andra som också har lagt in sillisar så ser det ut som jag lagt in typ 500cc eller något o ändå har nästan all svullnad gått ner, tycker bara att det är märkligt att det kan bli så olika med samma strl. Visst, jag är ju ganska liten men ändå.. Sen så har man ju även hört att dom kan bli ännu större efter ett par månader när muskeln släpper osv. (1,5v sen op nu) så det kan ju bli spännande o se vart detta slutar.. jisses. Haha..
Sortera efter

Meryl
Kvinna ·

Molly
Kvinna ·

Anonym användare
Precis, allt kan hända dessa kommande månader känns det som.. 🙂 Så länge man slipper en massa jobbiga komplikationer så..
Bilder kommer inom kort! =)

Anonym användare
Ja men det var väl tur att du har den attityden,att det liksom blev bra fast de blev större än det resultatet som du egentligen ville ha menar jag👍
Åh jag hoppas mina varken blir större eller mindre än de är precis just nu ha ha!

Meryl
Kvinna ·
tycker att mina också känns stora, större än vad jag trodde :)

GoldenHeart
Kvinna ·
Vill se bilder :D

ihatemyboobs
Kvinna ·
jag lade in 250cc vilket är väldigt lite och mina är också gigantiska. min vän har 530cc och vi har ungefär lika stora (iaf när man mäter med måttband över bröstet) och endå hade jag inte mycket större än henne innan vi oppades. jag mår skitdåligt över detta för jag var inte ute efter att få ett par stora bröst utan mer en ändring på formen så jag kommer antagligen att göra en om op om dem inte lägger sig. vilket jag dock inte tror även fast att min läkare sa det.....

Anonym användare
Men shit! Jag funderar också på att lägga i 375cc och är lika lång och väger typ lika mycket som du. Men jag vill inte få JÄTTESTORA! :O Lägg gärna upp bilder sen när du har tid! :) Hur stora bröst hade du innan?

Anonym användare
Bilder kommer gott folk! 🙂
Märkligt hur det kan te sig ja.. Min kirurg sa dock att jag har en ngt "utåtbuktande" bröstkorg vilket tydligen kan bidra till att dom kan se större ut på något sätt.. Innan op så hade jag 75A-70B så dom var inte stora heller. Mer cc från början kan ju göra att slutresultatet blir större har jag förstått det som.
Ska verkligen inte klaga iaf, är supernöjd med allt o detta var nästan en liten bonus 😉