Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
e-licious

e-licious

Kvinna ·

Dr. Matteo Amoroso på Sahlgrenska plastik ??

Bröstförminskning för kvinnor

Hej tjejer har blivit beviljad bröstoperation - lyft samt förminskning på Sahlgrenska plastik, i Göteborg. Läkaren heter Matteo Amoroso. Någon som har erfarenhet av honom?

4

Sortera efter

Malin86R

Malin86R

Kvinna ·

Matteo opererade mig i fredags. Väldigt duktig och snäll. Dock har jag inte sett resultatet än, fortfarande tejpad. Ska tejpa om på fredag och får jag min första titt. Tycker dock det ser VÄLDIGT bra ut. Min känsla var att han är lite av ett proffs. Tror du ska vara glad att du fått just honom!
Gilla
e-licious

e-licious

Kvinna ·

wow vad spännande! nu blev jag taggad :) vad skönt o höra att du har bra erfarenhet av honom. Upplevde lite nojja när han inte kunde svenska språket så bra. vad gjorde du? :)
Gilla
PINO75

PINO75

Kvinna ·

Nyfiken, hur gick det, vad du nöjd med Matteo? Jag har varit på konsultation hos honom och är nyfiken på din upplevelse.
Gilla
Krizzy

Krizzy

Kvinna ·

Hej Jag ska opereras av Matteo Amoroso nu i November, en Mommy makeover. Någon som har erfarenhet av Matteo?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem