Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Prinsiipessan profilbild

Prinsiipessan

Kvinna ·

22 jun, 2013

Dr Patrik Höijer L&S

Andra bröstoperationer

Hej! Jag ska lyfta och fylla mina bröst hos Patrik på laser och estetik i sept. Är det någon som har erfarenhet av honom? Det kändes väldigt bra på konsultationen, han lyssnade förklarade och visade allt, men nu när jag sitter och läser verkar det kanske som att jag borde gått på fler konsultationer för att för att få lite mer kött på benen.. Men jag kände mig trygg, därför vill jag ändå gå dit, men det skulle va kul med några av er andras erfarenheter :) Jag har tänkt att jag ska gå dit en gång till snart med lite fler frågor om komplikationer och själva implantaten, så tips på frågor mottages tacksamt :) Tack på förhand!

24

Sortera efter

stilettogirl

Kvinna ·

21 okt, 2015

Ännu en nöjd patient här!! Patrik är bäst, inget snack om saken.

Gilla

Formica

Kvinna ·

21 okt, 2015

Så underbart att höra hur nöjda många av efter op av Patrik. Känner mig trygg inför min kommande förstoring! Tack för att ni delar med er!
Gilla

Mijahen

Kvinna ·

21 okt, 2015

Hej Har varit på L&E men opererades av Mattias . Bröstlyft m förstoring. Gick endast på denna konsultation, kände mig lugn & trygg hos dom . Idag är det 6 mån sedan op. Bilder finns på min sida.
Gilla

Alfen

Kvinna ·

21 okt, 2015

Jag blir så nyfiken på er som förstorat era hängtuttar utan lyft?! Hur går d till ärligt talat för är inte huden så uttöjd av hänget att hänget kvarstår?? Blir de verkligen fina???
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem