Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Josieposie profilbild

Josieposie

Kvinna ·

15 aug, 2018

Efterbild på näsa - inte nöjd

Näsoperation - Näsplastik

Har lagt upp en bild på min näsa, ca 9 mån efter operation. Läkaren verkar inte tycka att resultatet är "dåligt" och har bland annat sagt "ingenting blir helt perfekt". Hade ni accepterat mitt resultat? Jag ska snart på återbesök igen och är väldigt orolig för vad han ska säga. Kan tillägga att knölen på näsbenet kom efter operationen, jag hade ingen knöl som slipades ned eller liknande innan.

24

Sortera efter

Natiis

Kvinna ·

28 nov, 2018

Hej! Ny på sidan! Kan inte se bilderna :-( hur gör jag?? Har nämligen bokad tid till Kjell-Ove och måste få se vad du har råkat ut för innan jag själv tar något beslut..
Gilla

missloove

Kvinna ·

30 jan, 2019

Har du gjort en omoperation nu?
Gilla

Nossan

Kvinna ·

02 maj, 2019

Hej! Ny på sidan! Kan inte se några bilder än. Har opererat mig hos KO och korrigerat gång men är ännu inte nöjd. ska snart på nytt återbesök för broskknöl och lite annat. Vill gärna veta hur det gått för dig!
Gilla

blåsippa

Kvinna ·

21 okt, 2024

Hej Nossan, vad är du inte nöjd med?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem