Mini-undersökning: har du gjort ett bröstlyft? Missa inte att svara anonymt här!

Jollan100

Jollan100

Kvinna ·

Erfarenhet av dr Williams på Gerlee?!

Bröstförstoring

Hej! Är det någon här som har erfarenhet av dr Williams / Bruce Hamraz- Williams på Gerlee kliniken i Helsingborg? Har bokat tid för konsultation (bröstförstoring) hos honom och hittar ingen information? Är intresserad av både positiva och negativa infallsvinklar. Är han bättre än Marcus Gerlee och Dr sun? Tacksam för alla svar jag kan få!

3

Sortera efter

Jollan100

Jollan100

Kvinna ·

Ingen alls? :-(
Gilla
hansson

hansson

Kvinna ·

Jag har precis varit på konsultation hos honom. Tyckte han var jätte bra! Han lyssnade och svarade på alla knäppa frågor jag hade och hade tålamod att prova alla möjliga inlägg. Det kändes väldigt tryggt med honom :) Men det skulle vara kul att höra om någon som blivit opererad utav honom och vad de vad de har för erfarenhet!
Gilla
JohannaM

JohannaM

Man ·

 Hej,

Det är bara att säga grattis, du har hittat en toppen plastikkirurg ! Jag själv fick rekommendation av mina vänner. Dr. Williams har opererat mig och resultatet blev över förväntan -  Mina nya bröst är perfekta och naturliga. Han är väldigt proffsig och svarade alltid på alla mina frågor före och efter operationen. Om du undrar något mer så svarar jag gärna :) Lycka till!

 
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem