Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Slufsi82

Slufsi82

Kvinna ·

Fat burner- Prostrolane innerB

Injektionsbehandlingar

Hej, är det någon som provat Fat Burner - Prostrolane innerB injektion? Och funkar det? Tänkte ta det mot dubbelhakan och så att den stramas upp :)

5

Sortera efter

Mingla

Mingla

Kvinna ·

Hade aldrig hört talas om det men blev väldigt intresserad när jag läste på om det så men hoppas någon annan testat och kan berätta om sina erfarenheter. Jag har tänkt att jag skulle behandla min dubbelhaka med Belkyra men detta verkar ju mycket bättre.
Gilla
Mrs.Beatrice

Mrs.Beatrice

Kvinna ·

Jag puffar tråden eftersom jag är intresserad av Prostrolane Inner B SE, som är en fettlösare avsedd för ögonpåsar. Har ni som skrev i tråden i höstas testat än?
Gilla
Mingla

Mingla

Kvinna ·

Jag har inte testat.
Gilla
Mrs.Beatrice

Mrs.Beatrice

Kvinna ·

Nu har jag bokat tid för konsultation. Spännande tycker jag, jag kan inte minnas att jag var så här nervös ens inför bröstförstoringen... Jag tänkte uppdatera hur det går i den här tråden även om jag själv ska göra fettlösare för ögonpåsar.
Gilla
Mrs.Beatrice

Mrs.Beatrice

Kvinna ·

Jag fick veta att mitt främsta problem inte är fettet utan håligheter. Därför kommer jag inte att testa prostrolane inner b se, men blev rekommenderad att överväga trådlyft + fettransplantation alternativt filler+ RF microneedling för det lilla överskott av fett jag ändå eventuellt har. Så tyvärr blir jag ej behjälplig i den här tråden.
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem