
Ms Mio
Kvinna ·
13 jan, 2013
Fejkstyle bröst i Skåne?
Hej,
Jag är i farten och tittar runt och läser på här på forumet i förhoppning att komma fram till vilka kliniker jag ska boka konsultation på. Jag vet precis hur jag vill att mina nya bröst ska se ut.
Jag är inte mycket för "naturligt" utseénde, utan vill hellre ha en mer fejkad look om ni förstår vad jag menar. Ganska stora, runda, fasta/hårda, sitta högt upp, lite som "bollar" och inget häng. Hoppas ni förstår hur jag menar, men det tror jag:) Mer åt det lite porriga hållet om jag får lov att uttrycka det så. Jag är bara bronsmedlem idag och ser endast påklädda bilder. Jag har sett en hel del tjejer som blivit op på Proforma i Stockholm som har supersnygga bröst, den stilen jag menar, men det är lite långt att åka dit.
Min fråga är om någon gjort sådana här bröst i Skåne? Vilken klinik och vilken läkare iså fall?
Jättetacksam för all hjälp och input jag kan få.
Sortera efter

Opticruise
Kvinna ·
13 jan, 2013
Teres Arena kliniken och Bella kliniken är ju 2 kliniker i Skåne som nog skulle kunna hjälpa dig.Men sen hänger det ju på hur ditt utgångsläge ser ut,vad du kan vänta dig för resultat.. ;)
Gilla