
marlin
Kvinna ·
Filip Farnebo, AK, referenser??
Har varit på konsultation hos Filip Farnebo på Akademikliniken i Stockholm. Han verkar mycket kunnig och trevlig men hittar inget om honom på nätet. Någon som vet något om honom främst rörande bukplastik. Väldigt tacksam för svar.
(jag har mailat AK och frågat efter referenser, så kanske får jag veta något från dem.)
Sortera efter

Asirnas
Kvinna ·

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
Hmm, jag har aldrig sett hans namn här på POF förut så han är väl ingen " känd" kirurg direkt. Har du sökt på fler sidor?

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
Svårt osäga, saken är att han ska ha utbildning, hjälper till då det blir fel samt att han inte har några anmälningar. Men varför inte kolla på en mer känd klinik så slipper du vara så osäker med val av kirurg? :)

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
De största klinikerna är Proforma och Citadell :) Hört talats om Akademikliniken men inte kirurgen.

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
Vore konstigt om proforma inte har bukplastik, trots allt det och bröstförstoring de flesta vill göra

madeleinep
Kvinna ·
Proforma utför visst bukplastik, men tror de flesta gör sina bröst där.

Asirnas
Kvinna ·
Eller så är bröstförstoring bara de vanligaste ingreppet, heta det här forumet så är det mesta om bröst ^^

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
Suck... I plastik kirurgin är det vanligast med brsötförstoringar på mååånga kliniker.

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
Det du kan göra är att söka i gamla trådar här på forumet samt operations berättelser :) Dock operarer sig de flesta på Proforma och Citadell.

marlin
Kvinna ·

Anonym användare

marlin
Kvinna ·

Asirnas
Kvinna ·
tin kommer in och räddar! :)
Men du kanske inte kan läsa alla operationsberättelse om det är naken bilder med då du är ny.

marlin
Kvinna ·
Sök på gamla trådar och operations berättelser :)