
TRME
Kvinna ·
Fitness och implantat
Hej ! Har försökt fiska lite tips och råd och även läst lite i olika trådar men jag skapar en egen tråd för att förhoppningsvis få svararen jag är ute efter. Hur blev träningen för er som tränar tungt/tävlar med framför placering ? Jag tränar tungt och ska tävla inom BF och därför är jag nyfiken på hur långt tid det tar innan man är på gymmet igen.
Sortera efter

maggan96
Kvinna ·
Undrar detsamma... Tränar också en hel del, dock inte alls på den nivån som du gör! Verkar vara rätt så olika hur snabbt folk kommer igång med längre promenader därefter träning.
Med tanke på att träning är så pass viktigt för mitt välmående så hoppas jag på att kunna träna åtminstone utan vikter så snabbt som möjligt, men jag vill ju såklart att allt ska läka bra innan jag sätter igång! :)
Gilla