
CillaMilla
Kvinna ·
05 aug, 2014
Fler frågor ang bröstförstoring...
Bröstförstoringjag funderar vidare.... Hur ont gör det igentligen efteråt? Hur lätt kan det gå upp om man rör sig osv? Kan man återgå till sitt normala träningsliv/häst och ridningsliv efter en operation? Är det nån som haft tomma ganska små (urammade) hängbröst som inte gjort bröstlyft? Går det? Bilder? Och så vill jag gärna se 3D bilder?? Och om det blev så på riktiga resultatet!? Kanske konstiga frågor men ställer dom ändå;) /Cilla
Sortera efter
Pygme
Kvinna ·
05 aug, 2014
Det gör lite ont. Men så klart kan du återgå till ditt normala liv efter ett tag :) efter mellan tre till sex månader så kan du leva som vanligt. Lite olika från klinik till klinik vad de har för restriktioner men det tar ett litet tag och man får ha lite tålamod.. Jag tyckte det var lite svårt men helt klart värt det i slutändan..
Gilla
Anonym användare
Den här kommentaren har dolts eftersom den inte földe forumets riktlinjer
Silicon dream
Man ·
10 aug, 2014
Jag har 3d i min profil och har häng på ena och kirurgen och 3 till har rek mig enbart bröstförstoring oberoende av varandra så jag kommer bara göra förstoring. Har inte opats än så inga bilder på slutresultat än.
Gilla