
Sizzling
Kvinna ·
Förändringen efter FETTSUGNING MAGE?
Hej Det verkar variera så mycket fr person till person. När såg DU ett resultat på fettsugningen? Några säger sig se efter 2v andra efter 1år... Någon som kände sig MER svullen efter fettsugningen?
Sortera efter

Kentaura
Kvinna ·

madeleinep
Kvinna ·

Anonym användare

Sizzling
Kvinna ·
Jag såg resultatet omedelbart efter ingreppet, visserligen var det kombinerad med en nedre bukplastik, men ovan naveln endast fettsugning och skillnaden är enorm, kolla mitt galleri på foto direkt efter op. Nu tre veckor senare känner jag mig dock mer svullen och inte lika platt, hoppas det försvinner.

Sizzling
Kvinna ·
Jag gjorde en fettsugning den 11/1 och har ännu inte sett någon skillnad utan bara känt mig vätskefylld upp svullen. Dock börjar svullnaden avta lite runt midjan men är fortfarande svullen över benen och ryggen.
Hoppas verkligen de vänder snart :(

Sizzling
Kvinna ·
Jag gjorde fettsugning, liten bukplastik och bröstförstoring samtidigt.
Hade inte mkt att ta bort och har än inte sett någon direkt skillnad. Mest svullet och knöligt. Obehagligt bortdomnad i hela magen och sidorna också.

Kentaura
Kvinna ·

Anonym användare

Sizzling
Kvinna ·

edis
Kvinna ·

Latifa
Kvinna ·