
LadySS
Kvinna ·
Förebilder - op 21:a mars hos Örjan
Jag velar så över min op 21:a mars hos Örjan, ska läggasläta Mentor framför på ca 250 cc. Men jag velar så om jag ska ta tiden, är så rädd för rippling eller att de ska bli fula på ngt sätt, tycker dom är rätt fina nu som de är. Men jag har alltid velat ha större och tänker på det dagligen ändå velar jag nu... Vill inte betala massor av pengar och sedan inte bli nöjd, är rätt petig. Vad tror ni? Bäddat för rippling eller kan det bli bra?
Ledsen för lite upprepad tråd, kunde inte lägga in bilder på min första.
Sortera efter

Cupcake2
Kvinna ·
Gilla
Jag sitter i samma båt på ett sätt. Men jag tänker såhär. Man ångrar sällan det man gjort utan det man INTE gjort. Skulle det bli fel, så får man fixa till det då. Men tänk om allt går bra? Hur nöjd kommer man inte vara!
När jag tänker på det så är jag övertygad om att jag ska operera mig! 24 april blir de min tur och då hos Örjan på Proforma :)