Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Britney profilbild

Britney

Kvinna ·

22 feb, 2015

Full bukplastik Art Clinic Göteborg - nöjda?

Bukplastik

Hej!

Jag har bestämt att jag ska göra full bukplastik. Är precis i startgroparna nu till att boka tid för rådgivning.

Jag vill helst operera mig nära hemmet, och tycker att Art Clinic verkar bra. Bokade tid hos Akademikliniken (fast då hette det Specialistkliniken?) men känner inte riktigt för den kliniken just nu. 

Nu skulle jag vilja läsa om era erfarenheter av kliniken, och de erfarenheter där det gått en tid sen operationen känns viktiga! 

Hur har ni läkt, hur ser snitten ut, hur ser naveln ut? Osv 

Är ny här så har inte riktigt kommit underfund med hur man ser bilder än tyvärr, men det löser jag nog :)

Jag funderar på dr Carolina Borén. Har någon erfarenhet av henne? 

2

Sortera efter

Frufroberg

Kvinna ·

05 mar, 2015

För att kunna få se fler bilder så behöver man bli silvermedaljen. Jag ska också göra en full bukplastik och bröstförstoring på samma gång.. Så jag väntat också snällt på att få bli silver så jag kan se mer bilder. :-)
Gilla

Nilla

Kvinna ·

05 mar, 2015

För att bli silver och se allla bilder måste du även skapa en signatur.

lycka till med att hitta rätt för dig.

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem