
yllo
Kvinna ·
graviditet och amning
Hejhej. Funderar på om och ifall brösten kommer att börja hönga igen efter att man ammat klart om man innan operation hade ojämna BRÖST strlk o la in 355 vs 335 .. kommer de att skilja sig igen efter graviditet o amning eller Hur ska jag tänka.. är rädd att efter graviditet och amning få häng samt att implantatet flyttar på sog och den ena ligger ner och den ena upp etc.. hur ska jag tänka Är en strlk på 355 pch 335 bra att köra på om man inte vill få jätte tittar under graviditet och amning sen? Vilken bh strök motsvarar detta cc? Någon som vet.. någon som har erfarenhet av det kag skrivet ovan?
Sortera efter

I23
Kvinna ·
Hej! Kan inte svara på din fråga men har en del funderingar på hur brösten blir efter en graviditet och efter amning så följer gärna med i tråden!
Gilla

Sussi
Kvinna ·
Det är så individuellt det där men mina bröst hängde en hel del efter graviditeten och amning.. Hade då inlägg på 255cc men jag hade dessvärre inte turen att brösten gick tillbaka till den gamla fina formen.. finns bild på min sida hur de såg ut efter graviditeten och avslutad amning.. nu har jag renoverat brösten med 485cc och de är äntligen pigga och glada igen :)
Gilla