
gymtjejen
Kvinna ·
Hårda bröst
Operationen var för tre veckor sedan. Undrar när de mjuknar? Är såhårda har coshive 2 och hoppas det mjuknar? Känns fejk än så länge.
Sortera efter

Anonym användare

Systermindy
Kvinna ·

Ellpan
Kvinna ·
Mina är också jättehårda och jag opererade in 255cc för snart 3 veckor sedan. Min form och storlek är jättefin än så länge och till utseendet tror jag dom har läkt väldigt bra. Dock är ärren fortfarande väldigt "korviga" och inte släta och läkta på långa vägar. Mina bröstvårtor är styva hela tiden och jätteömma. Vet ni hur det burkar vara med styvheten? Brukar den försvinna eller får man så konstant efter en bröstoperation?

Systermindy
Kvinna ·

Lelodi
Kvinna ·
Mina bröst är 6 månader och började väl mjukna efter ca 4 månader. Bröstvårtorna var styva i kanske 2 månader men det har också blivit mycket bättre.

gymtjejen
Kvinna ·
håller med , mina ser fejka ut , men det blir bättre för varje dag som går.