Välkommen till nya Plastikoperationsforum

NewYearNewBoobs
Kvinna ·
27 sep, 2025
Hittar inte till kontakt med admin...
BröstförstoringFörlåt min inkompetens, men... Hur gör jag för att svara vidare i en tråd efter mitt första inlägg i denna? Exempel : Jag markerar "svara" och svarar på något - så långt är jag med. Denne svarar tillbaka - då finns inte "svara" efter dennes svar. Så hur gör jag då??
Sortera efter

Rrika
Kvinna ·
27 sep, 2025
Det är något fel ? Har lika själv att svara jag gick in på personens dialog men det är något som är fel in systemet ibland men fråga mig inte vad ?
0 Gilla

admin
Man ·
27 sep, 2025
Hej NewYearNewBoobs & Rrika,
I dagsläget är svarsfunktionen byggd så att när du vill svara vidare i en tråd skriver du i den stora svarsrutan. Då hamnar ditt inlägg som en fortsättning i diskussionen, även om du egentligen vill svara på ett specifikt inlägg.
Vi håller just nu på att se över den här funktionen för att se om det finns andra lösningar – till exempel att kunna svara direkt på den som redan svarat på din fråga.
Tack för att ni frågar och hjälper oss att göra POF bättre.
Trevlig kväll!
0 Gilla

NewYearNewBoobs
Kvinna
·
28 sep, 2025
Tack för att ni läser. Det var så bra som det funkade innan 😏😉 Förenkling röstar jag för!
1 Gilla