cressida
Kvinna ·
09 jan, 2018
Hjälp mig! Vilken klinik och ev. doktor vid bröstförminskning/bröstlyft i Göteborg med omnejd??
Bröstförminskning för kvinnorHej på er! Så tacksam över detta forum! Jag har funderat ett tag på Clinic Strömstad och Bo Cederqvist för bröstförminskning/bröstlyft. Men jag har egentligen endast sett bilder av bröstförstoringar som han gjort, vilka är fina, men det är ju inte det jag vill ha. Har sett några bilder på bröstförminskning som han gjort, och i ärlighetens namn blir jag lite skeptisk. Har även kollat Akademikliniken i Göteborg.. Av de bilder som finns här på forumet, så gör de ett fint jobb! :) Känner mig dock lite rådvill. Finns det någon specifik doktor med väldigt gott rykte gällande detta ingrepp? Jag ska boka lite olika konsultationer, men snälla hjälp mig på vägen! :) ;)
Sortera efter
cressida
Kvinna ·
11 sep, 2018
cressida
Kvinna ·
11 sep, 2018
Cressida: jag tog en bild nu, men när jag jämför med senaste jag lade ut, så syns ingen skillnad. De blir dock mjukare och mindre ömma för varje vecka som går :) Lycka till imorgon!
sarahviktoria
Kvinna ·
11 sep, 2018
Motvall
Kvinna ·
23 sep, 2018
cressida
Kvinna ·
29 sep, 2018
Cressida, nya bilder ligger uppe nu. :)
ClaraSofia
Kvinna ·
02 okt, 2018
Motvall
Kvinna ·
03 okt, 2018
Cressida, nya bilder ligger uppe nu. :)
Tack! Vad spännande att följa utvecklingen! För mig är det dags nästa tisdag. Ska bli så skönt, längtar!
Pratade ni om form och storlek innan operationen, alltså när han målade? Kunde du vara med och bestämma eller visade han mest vad han tänkte? Hade du med bilder etc?
Har du fortfarande ont nu?
Motvall
Kvinna ·
03 okt, 2018