
Anonym användare
Hur betalar jag till Bravissimo?!
Jag har beställt BHár från Bravissimo och har väl tyvärr lyckats försena betalningen lite grann... Idag när jag tog fram blanketten som jag fick med paketet hittar jag inte vart jag ska sätta in pengarna? Det står vad jag handlat, pris och moms men inget bankgiro eller kontonr!!
Frustrerande då betalningen redan är sen :(
Hur gör jag?
Puss på er o trevlig helg :))
Sortera efter

Anonym användare

Juli11
Man ·
Det dras väl från kortet du angivit innan det skickas? Jag har aldrig sett att man kan handla på faktura

Pepita
Kvinna ·
Har du inte gjort köpet via ditt betalkort då?
Jag blev lika förvirrad när jag hade handlat därifrån och så fick jag tillsammans med kläderna en faktura utan inbet.uppgifter. Jag hade då glömt att jag vid köpet knappat in mitt kortnr! Kolla ditt konto om du inte har en summa där som motsvara fakturans!

Anonym användare
Nu är jag förvirrad. Det går väl ändå inte att handla med faktura? Finns endast kortbetalning till bravissimo när man handar från Sverige.