
LadySS
Kvinna ·
Hur kollar jag bilder?
Jag är bronsmedlem, men ändå verkar jag inte kunna kika på bilder. Hur gör jag? Tack!! :-)
Sortera efter

admin
Man ·
Gilla

admin
Man ·
Bilderna hittas bla här:
- I medlemmarnas profiler (de som har bronsgallerier om du är bronsmedlem)
- Se bla flikarna i forumets överkant (Anatomiska, <300cc , 300-399cc osv)
- Se BILDER-fliken (Menyn) högst upp också.
- Se profilerna (tänk på att ni ofta kan klicka på användarnamnet för att komma till någons profil)
- Se SÖK-fliken (Menyn) också (för att söka medlemmar som opat sig på viss klinik eller av viss läkare).
- Sök på "bild" eller "bilder" när ni har klickat på "Alla nya trådar" i POF-menyn (högt upp till vänster)
Mvh
Admin
Gilla

LadySS
Kvinna ·
Jaha, då tror jag att jag förstår. Stort tack för hjälpen! :-)
Gilla
Som bronsmedlem kan du se vissa bilder (klädda bilder). Det finns flera hundra bronsbilder, men många fler silverbilder.
När du blivit silvermedlem kan du se silverbilderna också. Du är på god väg och jag ser att du skrivit en bra signatur, det missar många och deras silver dröjer därför onödigt länge.
Kortfattat gäller följande för silvermedlemskap:
Samtliga punkter skall uppfyllas och de allra flesta blir silvermedlemmar snabbt om ovanstående punkter är uppfyllda. Avsaknad av gilltig signatur är den enskilt största anledning till fördröjning av medlemsförsilvring. Men den biten har du redan fixat.
Marina (och jag) kan dock i vissa fall frångå dessa regler vid enskild bedömning, och av oss väl avvägda skäl.
Läs under fliken/menyn Medlemskap - Medlemsnivåer för mer information om medlemsnivåerna.
Mvh
Admin