
minis
Kvinna ·
Hur länge har man såhär ont? :(
Hej tjejer! Gjorde förstoring + lyft o onsdags och smärtan blir bara värre och värre för varje dag som går. Kan knappt resa mig med hjälp utan att ha olidligt ont. Känns som att mina bröstmuskler ligger på en sträckbänk och torteras. Ska det kännas såhär? Tacksam för svar!
Sortera efter

leah26
Kvinna ·
Ja det är receptbelagt, men var det enda som hjälpte mig iaf. Precis för att kunna läka maste ju kroppen slappna av litet, även om vi vet att det inte är en dans pa rosor skall det som sagt inte vara olidligt! Hoppas verkligen det blir bättre för dig!
Gilla

Shannon1
Kvinna ·
Dag 4 var värst! Dag 8 var jag tillbaka på jobbet. Undersköterska på sjukhus, så tro mig, det vänder!!
Just nu (2 v o 2 dagar efter op) känns det mest som lätt träningsvrk .
Gilla

minis
Kvinna ·
Skönt att höra Shannon1, jag längtar efter träningsvärken i brösten. Hellre det (som jag verkligen hatar att ha), än det här!
Gilla