
Silicon dream
Man ·
Hur reagerade er kille?
Måste fråga er hur er kille reagerade när ni hade bestämt er för att förstora brösten? Jag har nytt förhållande och berättade att jag bokat tid, han har sedan dess varit helt tokig och berättat för sina kompisar och tycker att det är skitkul att få en tjej som alla killar kommer ha våta drömmar om...han verkar helt ärligt inte helt normal och han har dom senaste dagarna betett sig helt pervest mot mig och berättar för alla att min tjej ska skaffa sillisar, jag vill inte att alla i hans bekantskapskrets ska veta det, visst det kanske syns sen när jag väl opat mig men då får dom väl upptäcka det själva då. Jag fattar inte varför han beter sig så och är helt besatt av sex med mig när jag har sillisbröst och berättar massa sjuka pervesa saker han vill göra då. Jag operar mig inte för att framstå som nån slampa som kommer byta personlighet. Jag kommer vara exakt som nu, bara ha större bröst, blir äcklad när han håller på såhär och förstår men nu sitter han på krogen och impar med min tjej och messar mig min polare vill knulla dig med sillusar sen baby...han är 43 men beter sig som 18 och jäköigt omoget.
Sortera efter

Asirnas
Kvinna ·

Gol1
Kvinna ·

Geléhallon91
Kvinna ·

Snövit33
Kvinna ·

Drutten 76
Kvinna ·

september1214
Kvinna ·

Annielilja
Kvinna ·

heel
Kvinna ·

hejsanhoppsam
Kvinna ·

hejsanhoppsam
Kvinna ·

Stil
Kvinna ·
Eh, va? Dumpa honom omedelbart. Han har inget normalt beteende. Acceptera inte det beteendet! Han sårar dig, den han ska hålla mest kär. ✉️

Lelodi
Kvinna ·

loonette
Kvinna ·
Min man älskade mina bröst när de var små, och han älskade dem när de blev större. Han har hela tiden varit positivt inställd till operationen, och tycker inte det är något konstigt att prata om det, men har ju omdömet att inte prata om det med allt och alla och om jag inte vill att han ska nämna det för någon, då gör han inte det.
Det låter som att din kille inte har någon som helst respekt för dig, och vem fan skulle prata på det sättet med sina kompisar om någon de bryr sig om?! Inte okej!

Anonym användare

emm5
Kvinna ·
Jag hade på riktigt övervägt att lämna honom, han verkar ha fundamentalt bristande respekt och det känns som en stor varningssignal. Dina bröst handlar inte om att tända och tillfredställa honom, han verkar inte se ditt perspektiv och vad brösten gör för DIG. Och ge honom aldrig äran att se dina nya bröst... ;)

Pygme
Kvinna ·

Blomman90
Kvinna ·

Silicon dream
Man ·

Lelodi
Kvinna ·

Silicon dream
Man ·
Helt ärligt, jag är tjugo år och tyckte han lär som en liten pojke i 15-års åldern!
Min pojkvän stöttar mig, kommer tom. följa med till konsultionen och operationsdagen. Skulle bli jävligt förbannad om han skulle hålla på sådär! Och bli väldigt besviken.
Du kanske ska fråga dig själv hur seriös han tar ert förhållande och vad du själv vill.