
Firmafest
Kvinna ·
Inte nöjd :( *BILD*
Tycker att de sitter för långt ner och har för mycket underpool. Ser nästan ut som att de börjat hänga redan! Sitter också ganska långt isär. Vad tycker ni utomstående? Är det något som skulle kunna korras?
Sortera efter

Malin88
Kvinna ·
Tycker det ser jättefint ut! Men tänk att det bara gått 11 dagar så mkt kommer hända. Även mellanrummet kan bli mindre under läkningen.
Men jag tror inte du kan få någon gratis korr då det egentligen inte är något fel. Tror de skulle uppfattas som hängigare om underpoolen va mindre för då hade bröstvårtorna hamnat längre ner på brösten och sett mer ledsna ut.
Men om du inte är nöjd efter några månader så tycker jag du ska ta upp det med din kirurg och hoppas han kan hjälpa dig.
Gilla

Firmafest
Kvinna ·
Tack va snällt! 🙂 Om jag vill korra senare, vet du om det är möjligt att flytta upp hela implantatet så att de sitter högre upp samtidigt som jag passar på att minska mina puffiga vårtgårdar och flyttar upp vårtgårdar/bröstvårtor med så att de inte hamnar för långt ner på bröstet?
Gilla

happycolour
Kvinna ·
jag tycker att dina tuttar är riktigt snygga! Inget informativt svar, bara en komplimang från en som inte är så insatt i bröstförstoringar och sånt. :)
Gilla

Firmafest
Kvinna ·
Tack så jättemycket happycolour, då kanske det finns hopp för mig också :)
Gilla

Kaakan
Kvinna ·
Mina har blivit vääääääldigt mkt tajtare än vad dom var från början! Så håll ut :D
Gilla

Malin88
Kvinna ·
Om du vill få brösten högre upp måste du lyfta och flytta på bröstvårtorna. Det kanske går att bara flytta bröstvårtorna eller höja bröstvecken. Så de ska nog gå. Men då blir det tyvärr fler ärr.
Gilla