
Ccarolinee
Kvinna ·
Kan man förutspå mellanrummet?
Ja kan man se i förväg hur mellanrummet kommer bli mellan brösten efter op? Jag skulle ju vilja veta om jag får jättetätt eller motorväg mellan tuttisarna =)
Sortera efter

FollowMyBliss
Kvinna ·
Gilla

Opticruise
Kvinna ·
Detta beror till stor del hur du är byggd ,har du i dagsläge stort mellanrum har du det troligtvis efter op med , du kan inte ta för breda implantat då risken för symastia ökar.. Ang klyfta så är det många med bakom bröst här på forumet som har svårt att få till en schysst klyfta. ,antagligen pga muskeln som stretar emot . Vid framför är ju inte muskeln ivägen och det underlättar nog en hel del ..
Gilla
Hej Ccaroline,
Det skulle jag också vilja veta, så jag följer denna tåden och hoppas på att någon insatt kan besvara frågan! :)
Som mitt läge är nu kan jag få en ok klyfta med rätt bh. Dock har jag hört om många som lagt bakom muskeln som senare inte kan få någon klyfta alls... Så jag skjuter till frågan: Är det vanligt att man inte kan få till en klyfta efter op om man kunnat innan?