
Omega
Kvinna ·
Kan man göra något åt mina bröst? *Bild
Jag gillar "fakelooken". Går det att få sånna med det här utgångsläget, eller är det kört? Jag förstår att det blir ankarlyft med förminskning av vårtgården. Men kan dom bli fylliga och "pigga"? Är såååå trött på att ha ont i axlarna för att bh-n skaver in av den här tyngden och att se ut som 80 fast man är 27 är ju inte heller ett plus! ;)
Sortera efter

Anonym användare
Gilla

Omega
Kvinna ·
Oj! Jag som inte fattar hur man gör. Försöker fixa det nu! :/
Gilla

Anonym användare
kan verkligen inte komma med en åsikt.. har ingen aning :/ nog bäst att gå på konsultation :)
Gilla

Omega
Kvinna ·
Jag ska göra det på mån. Hoppas att inte hoppet är ute. Är så trött på att ha stan hängisar!! ;)
Gilla

Anonym användare
ok :) nä, det tror jag inte! något måste dom kunna göra åt det :) lycka till! jag ska på konsultation imorgon, spännande :)
Gilla

Omega
Kvinna ·
Åh, va roligt!! Hoppas att det går bra för dig. Lycka till!!
Gilla

Annie87
Kvinna ·
Klart du kan få ett par pigga bröst med en förminskning och sedan en förstoring, jag har gjort det & kan säga att mina och dina bröst är väldigt lika innan mina operationer.
Du kommer ju få ta bort en del och även flytta vårtorna och i samma veva kan du önska så små vårtor :-)
Kram till dig och lycka till på konsultationen. :-)
Gilla
finns inga bilder?