
34an
Kvinna ·
Karlshamn , någon som gjort bröstförstoring där
Hej! Bor i Blekinge och undrar om någon gjort el hört recensioner från plastikkirurgen i Karlshamn ? Tar emot alla tips! De har ny kirurg där nu sedan en tid tillbaka och vill gärna höra era tips! Tack snälla
Sortera efter

Amerigo
Kvinna ·
Hej!
Finns bara 3st vad jag kan se här inne som gjort brösten i Karlshamn, de är:
https://plastikoperationsforum.se/users/solo
https://plastikoperationsforum.se/users/tagitbeslutet
https://plastikoperationsforum.se/users/mamma2barn
Ingen av dem har varit online här på 3-6 månader, vill du kontakta dem så är det bäst att skicka ett PM (då får de ett vanligt mail att du skrivit till dem).
Angående den nya kirurgen (Mattias) så finns han inte listad som kirurg här, troligtvis för att han är ny inom "privat kirurgi".
Ett tips är att inte välja klinik efter geografiskt läge (enbart). Kolla noga upp deras garantier (kapsel, komplikationer, ej önskat kosmetiskt resultat mm). Eftersom det finns så lite recensioner om dom så kan det vara bra att kolla upp deras garantier noga innan :).
Jag bor också i blekinge men åkte till Citadellkliniken (pga deras garantier och goda rykte) :)
Gilla

Darii
Kvinna ·
Jag ska ta ut mina hos de
Gilla