
Minimy
Kvinna ·
Kliniker i Stockholm?
Jag har varit på konsultation på AK i sthlm men sitter och funderar på vilka andra kliniker som är bra. Bra och dåliga saker hör man om alla... men vad har Ni för åsikter, upplevelser och tankar om tex Akademikliniken, Profoma, Strandkliniken och Improva? :-)
Sortera efter

blomman123
Kvinna ·

Mallans_bralla
Kvinna ·
Opererade mig på L&E i fredags och har absolut ingenting att klaga på. Patrik är super, sköterskorna var hur goa som helst och hittills är jag väldigt nöjd med resultatet 🙂

Minimy
Kvinna ·

Minimy
Kvinna ·

Annaas
Kvinna ·

Mallans_bralla
Kvinna ·
L&E har samma priser på bröstförstoring som Proforma 🙂

Bärry85
Kvinna ·

Minimy
Kvinna ·

sthlm92
Kvinna ·

Minimy
Kvinna ·

Småskablistörre
Kvinna ·

Opticruise
Kvinna ·
Men nackdelen med Oya som med vissa andra kirurger är att hon inte flyttar fram implantaten om du skulle få muskelrelaterade komplikatione,framflytt är då det säkraste sättet att bli kvitt komplik.. Har sett tjejer härinne som får dras med sina problem pga att Oya vägrar framflytt trots kvarstående komplikationer..Valde själv en sådan kirurg och det slutade med att jag fick byta klinik och en helt ny op.kostnad för att bli kvitt mina problem.. Så ha det i åtanke iaf..Man vet inte före om man blir en av dem som drabbas av komplikationer tyvärr!

Småskablistörre
Kvinna ·
Måste säga att jag i helhet är supernöjd med Proforma som jag kom hem från idag. Personalen är lyhörd och behandlar en som en prinsessa :)