
isa11
Kvinna ·
Kommer bröstvårtorna minska igen?:(
Jag opererades för 6 dgr sedan. Gick från 220 till 340cc. Nu ser mina vårtgårdar helt galna ut. Mörka och stora.. kommer detta lägga sig el ska jag se ut så för gott? Det här gör mig ritktigt ledsen om det kvarstår.. Och varför nu isf och inte när jag opererades flesta gången..
Sortera efter

Marina
Kvinna ·
Gilla

daniella92
Kvinna ·
Jag har ganska små vårtgårdar sedan tidigare och upplevde att mina blev ganska mycket större, men nu 5 veckor efter så tycker jag att de helt har gått tillbaka till vanlig storlek. Det tog ett tag men allt är ju svullet i början :)
Gilla

isa11
Kvinna ·
Tack så mycket!! Gud vad jag hoppas att det blir lika för mig!
Gilla
Det är jätteindividuellt och svårt att svara på. Generellt brukar små vårtgårdar vara mer "motståndskraftiga" än de redan generösa, elelr det är i a f mitt intryck, utan att egentligen ha vetenskapliga eller statistiska belägg för det.
(POF-systrar får gärna dela med sig av sina upplevelser här!)