
pmsnordjylland
Kvinna ·
Konsultation Jörg Bohn Citadell m. bilder
Så har jag booket konsultation hos Jörg Bohn til på mandag.
Er der noget jeg skal huske.
Kommer fra Danmark. Hvad skal jag se i Malmö.
Sortera efter

nami
Kvinna ·

pmsnordjylland
Kvinna ·
Så har jeg været til konsultation hos Jörg på Citadell.
Jeg er meget bred under bröstet så mine implatater skal være 15,5 cm i bredden.
Jeg har også en stor mage men den kan Jörg hjælpe med - der skal fjernes hud og mavemusklerne skal syes sammen. Så kan jeg slippe bort med den mave som ser ut som der er en baby derinde,
Jeg prøvede 3 forskellige implantater. Se under min profil (kan inte finde ut af at lægge dem her i indlægget) og kom gerne med kommentarer.

pmsnordjylland
Kvinna ·
Er de for bredde????

pmsnordjylland
Kvinna ·
?????

Marina
Kvinna ·
Lägg gärna upp bilderna i trådstarten (klicka Redigera, och lägg till dem genom att bocka för dem du vill ha med), så blir det bekvämare för andra och du får säkert fler svar. :)

pmsnordjylland
Kvinna ·
Tak Marina

nami
Kvinna ·
Av dem du har på din profil tycker jag dem med medium profil ser bäst ut! men det är du som skall ha det och tycka om dem :) Tänk på att 10 % av implantatet "försvinner" hvor når de sitter i brösten!

Orkidé83
Kvinna ·
Jag tycker dem med 740 ml High ser bäst ut till dig, men det är svårt att säga, du måste bestämma själv. Men jag hade absolut inte tagit låg profil. Lycka till :-)

pmsnordjylland
Kvinna ·
Lag profil vil jeg inte ha. de er ikke snygga til mig. Tycker at mellem profil ser bedst ut til mig. Virker som om de 745 ml bliver så store og tunge at de hænger.
men tycker de er for bredde. Tænker ni ikke det blver mere snygt at inte var så bredde. At det ville være bedre at dem fulgte kanten ned langs min side.
skriv ner alla frågor du har på ett papper, det är ellers nemt att man glömmer dem! och husk att 10% av den störelse du väljer försvinner hvårnor implantatet är i!