
Silicon dream
Man ·
Kosmetisk tatuering av vårtgårdar
Vill höra om någon gjort kosmetisk tatuering av ojämna vårtgårdar i samband med bröstförstoring. Var gjorde ni den någonstans? Och hur går det till? Allt av intresse!
Sortera efter

Miss_America
Kvinna ·
Följer. :)
Är även nyfiken på om någon gjort en kosmetisk tatuering för att fixa till fula eller missfärgade ärr?
Gilla

Ximena
Kvinna ·
Jag puffar lite i tråden :) Ingen som gjort kosmetisk tatuering av vårtgårdarna?
Gilla

maja2
Kvinna ·
Jag tog upp det med Johan på Bellakliniken, han sa att det oftast inte blir så bra och avrådde mig. Jag vet att Marina har gjort det och blev inte heller så nöjd.
Gilla

Ximena
Kvinna ·
Nej! Är det sant!? Gud så tråkigt.... Mina verkar ha bleknat mkt efter op, möjligen delvis beroende på kompressionsBHn men jag ville ju ha en utväg om så inte är fallet :(
Gilla

maja2
Kvinna ·
mina ärr är kritvita! har försökt att sola utan resultat,blir bara värre då
Gilla

Ximena
Kvinna ·
Jag har ju inga ärr så att säga, utan jag tycker att vårtgården är för ljus. Skulle ev vilja ha den mera markerad :D
Gilla